Obchody otevřeny každý den: 9:00 – 21:00
Tesco Extra Nonstop

Nákupní centrum Eden
U Slavie 1527, Praha 10

Jak se k nám dostanete?

Dnes je pondělí, 20. 8. 2018 a svátek má Bernard

Přeskočit navigaci

facebook nc Eden e-mail

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Restaurace, občerstvení a kavárny » Biostyle

Biostyle

U Slavie 1527, 100 00 Praha 10

Kontakty a služby obchodu

Zveme Vás do nově otevřené prodejny zdravé výživy, která se nachází ve druhém patře NC Eden v tzv. Food curtu. Nabízíme velký výběr biopotravin, luštěnin, obilovin, mořských řas, koření, bezlepkových potravin, raw produktů /tepelně do 42C/ a dalších produktů zdravé výživy.

Dále nabízíme český med dodávaný přímo od včelaře, potraviny i polotovary pro vegetariány a vegany, sojové omáčky, bio kaše, různé druhy sirupů, obilné kaše, misopasty a mnoho dalšího. Specialitou naší prodejny jsou celozrnné obložené chlebíčky a obložené bagety a sendviče, plněné různými pomazánkami z vybraných surovin. Každý den pro vás připravujeme speciální kulinářskou nabídku, která plně nahradí klasický oběd nebo večeři weganské wrapy, různé druhy kuskusů, speciální saláty atd. Nechybí zdravé nápoje např. bio limonády, obilná káva nebo celozrnné koláče apod. Po 19 hod poskytujeme 50% slevu na všechny obložené chlebíčky a bagety.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00

Kontakt

Telefon:
776 887 496

Jméno zástupce:
Eva Ondřejová

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Web

http://www.biostyle.cz

Další obchody Restaurace, občerstvení a kavárny


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu. Pro odhlášení zadejte svůj email a klikněte na tlačítko odhlásit.

Sečtěte a zaokrouhlete (36.7 + 10.1) *
Nahoru