Obchody otevřeny každý den: 9:00 – 21:00
Tesco Extra Nonstop

Vánoční otevírací doba

Nákupní centrum Eden
U Slavie 1527, Praha 10

Jak se k nám dostanete?

Dnes je pátek, 15. 12. 2017 a svátek má Radana

Přeskočit navigaci

facebook nc Eden e-mail

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Služby a ostatní » FOTOLAB.cz

FOTOLAB.cz

U Slavie 1527, 100 00 Praha 10

Kontakty a služby obchodu

V NC EDEN Praha , v prodejně FOTOLAB Vám ihned vytiskneme  fotografie až do formátu 20x30, fotopřání nebo kalendáře velikosti A5 a A4 , zhotovíme Vám během pár minut foto na doklady  běžný formát3,5x4,5 nebo 5x5cm.

Poradíme jak sestavit CEWE FOTOKNIHU, nebo Vám ji z Vašich fotografií rádi sestavíme Můžete si objednat originální fotoobrazy do bytu či kanceláře,  kalendáře z fotek, plakáty, sešity, potisk na textil , hrnky , odolné obaly na spoustu typů mobilních telefonů.

Nabízíme široký sortiment foto zboží - digitální fotoaparáty a videokamery včetně příslušenství všech renomovaných výrobců jako je Canon, Nikon, Panasonic, Sony, Fujifilm, Olympus, Hama, Hoya. Odborný personál Vám doporučí a poradí s výběrem vhodného pouzdra na Vámi zakoupený fotoaparát nebo videokameru.

Dále nabízíme šíroký výběr příslušenství pro archivaci dat, dalekohledy, čtečky, kabely, digitální fotorámečky. Při nákupu jakéhokoliv zboží či fotozakázky a registrací do Fotolab.cz Klubu, získáváte jedinečnou výhodu v dalších nákupech, zdarma registrace přímo na prodejně. Využijte náš Eshop s vyzvednutím Vámi objednaného zboží na prodejně, navíc bez poplatku za dopravu! Nezapomeňte, že Vám zhotovíme i pasové foto a tisk fotografií na počkání!

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00

Kontakt

Telefon:
731 142 185

E-mail:
prodejna420048@fotolab.cz

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Služby obchodu

Web

http://www.fotolab.cz

Další obchody Služby a ostatní


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (34.4 + 18.4) *
Nahoru