Obchody otevřeny každý den: 9:00 – 21:00
Tesco Extra Nonstop

Nákupní centrum Eden
U Slavie 1527, Praha 10

Jak se k nám dostanete?

Dnes je pondělí, 18. 6. 2018 a svátek má Milan

Přeskočit navigaci

facebook nc Eden e-mail

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Domácnost a dárkové zboží » ORESI

ORESI

U Slavie 1527, 100 00 Praha 10

Kontakty a služby obchodu

Oresi je specialista na kuchyně.

Děláme jen to, co umíme nejlépe. Proto se trvale zaměřujeme výhradně na kuchyně. V každém našem produktu jsou uloženy roky zkušeností našich specializovaných konstruktérů, designérů a architektů, kteří se důsledně věnují jen neustálému rozvíjení kvality, estetických parametrů a uživatelského komfortu pro srdce každého bydlení – pro kuchyň. Díky přízni našich zákazníků jsme jedničkou na trhu. Velmi si toho vážíme a snažíme se tuto jedinečnou pozici využívat k rozvoji našich produktů a ve prospěch jeho budoucích uživatelů.

Oresi je šampión v každé třídě.

Naši nabídku tvoří tři značky: kuchyně střední třídy Dolti, jejich designová nadstavba Dolti Collection by Andrea Capovilla, německé prémiové kuchyně Livanza a luxusní německé kuchyně Bauformat. 
V každé třídě a tedy i v každé cenové kategorii vám přinášíme bezkonkurenčně nejlepší poměr výkonu a ceny. Jsme připraveni kdykoli vás o tom přesvědčit a rádi srovnáme naši nabídku s jakýmkoli prodejcem nebo výrobcem.

Oresi je největší prodejce kuchyní.

Od našich dodavatelů nakupujeme díky dlouhodobým vztahům a pozici největšího prodejce kuchyní ty nejlepší komponenty za mimořádně nízké ceny, využíváme jen ty nejefektivnější výrobní technologie a naši konstruktéři stále hledají nová nejchytřejší řešení. K firemní kultuře Oresi patří vždy i bohatý bonusový program a široké spektrum záruk.

 

 

Nákup u Oresi se vám prostě musí vyplatit.

Akce obchodu

Kuchyně se slevou až 45%

Kuchyně se slevou až 45%

Oresi vám dá víc!

Oresi vám dá víc!

Nabízíme vám teď jedinečnou kombinaci slevy až 45% s množstvím bonusů a navíc účast ve hře Oresi vrací peníze, v níž můžete vyhrát i více než stoprocentní slevu z hodnoty vašeho nákupu. Díky těmto akcím máte vždy jistotu, že v každé cenové a uživatelské třídě u nás získáte vždy tu pro vás nejvýhodnější kuchyň.

Více o akci na http://www.oresi.cz

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00

Kontakt

Telefon:
271 726 677
773 788 184

E-mail:
vrsovice@oresi.cz

Jméno zástupce:
Arpád Csolák

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Služby obchodu

Web

http://www.oresi.cz

Facebook

Další obchody Domácnost a dárkové zboží


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu. Pro odhlášení zadejte svůj email a klikněte na tlačítko odhlásit.

Sečtěte a zaokrouhlete (17.8 + 14.3) *
Nahoru