Obchody otevřeny každý den: 9:00 – 21:00
Tesco Extra Nonstop

Velikonoční otevírací doba

Nákupní centrum Eden
U Slavie 1527, Praha 10

Jak se k nám dostanete?

Dnes je sobota, 24. 3. 2018 a svátek má Gabriel

Přeskočit navigaci

facebook nc Eden e-mail

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Domácnost a dárkové zboží » ORESI

ORESI

U Slavie 1527, 100 00 Praha 10

Kontakty a služby obchodu

O společnosti

Společnost Oresi s. r. o., provozuje v České republice ve spolupráci se svými obchodními partnery maloobchodní síť prodejen kuchyňského nábytku pod značkou Oresi kuchyně, registrovanou v rámci Evropské unie.

Již více než deset let se zabýváme prodejem, vývojem, distribucí a montáží kuchyňských linek. V současné době tvoří síť Oresi takřka 70 obchodů. Snažíme se totiž být zákazníkovi co nejblíže a stále zvyšujeme dostupnost našich produktů a služeb. V roce 2009 jsme rozšířili svou působnost také na Slovensko.

Filozofie naší značky zní:

Poskytujeme prověřenou kvalitu v nadčasovém designu za nejnižší možné ceny a v co nejkratším možném termínu. Velký důraz je přitom kladen na vysoký uživatelský přínos kuchyní. Tedy na funkčnost, ergonomii a estetickou hodnotu. To se týká nejen našich produktů, ale také celého kontaktu se zákazníkem. Proto prodáváme naše kuchyně v moderním elegantním prostředí, soustředíme se na rozsáhlé vzdělávání našich prodejců a stále rozvíjíme náš prodejní i poprodejní servis, který rozhodně patří k nejlepším v oboru i obecně na českém trhu. Ke splnění těchto pro nás zásadních kritérií je důležité, že při výrobě využíváme nejmodernější stroje a technologie a spolupráci s těmi nejlepšími dodavateli v segmentu.

Katalogy našich kuchyní a nábytku, které jsou zdarma k dispozici v našich kuchyňských studiích, nebo ke stažení zde na tomto webu, byly vytvořeny kombinací skutečných fotografií a počítačových vizualizací. Jejich hlavním smyslem je poskytnout vám inspiraci a přiblížit co nejvíce zajímavých i praktických řešení vaší nové kuchyně. Věříme, že si z nabídky kuchyní Oresi vyberete a budete spokojeni dlouhá léta.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00

Kontakt

Telefon:
271 726 677

E-mail:
vrsovice@oresi.cz

Jméno zástupce:
Lukáš Riedl

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Služby obchodu

Web

http://www.oresi.cz

Facebook

Další obchody Domácnost a dárkové zboží


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (42.0 + 47.3) *
Nahoru