ETA

U Slavie 1527, 100 00 Praha 10

Otevírací doba

PO - NE 9:00 – 21:00

Obchod na mapě

1. patro

Zavřít

Kontakt

Telefon: 577 055 791

E-mail: praha.eden@eta.cz

Akce obchodu

20% EXTRA SLEVA

20% EXTRA SLEVA

16. 5. - 27. 5. 2024

Užijte si nakupování bez starostí a využijte 20% slevu na vybrané produkty ETA. Omrkněte širokou nabídku na e-shopu ETA nebo se přijďte se spotřebiči seznámit osobně na kteroukoliv značkovou prodejnu ETA.

Jak slevu uplatním?
Akce platí v termínu 16. - 27. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob. Slevu na vybraný sortiment získáte po zadání slevového kódu EXTRA20 v nákupním košíku na e-shopu ETA nebo ve značkových prodejnách ETA. Nelze uplatnit na nákup dárkových karet ETA. Slevy a akce nelze kombinovat ani sčítat.

Pro více informací o akci navštivte značkové prodejny ETA nebo jděte na www.eta.cz.

Dárek profesionální sada nádobí k nákupu 2 a více vestavných spotřebičů

Dárek profesionální sada nádobí k nákupu 2 a více vestavných spotřebičů

23. 4. - 31. 5. 2024

Vestavné spotřebiče jsou oblíbeným řešením v malých i velkých kuchyních, elegantně totiž zapadnou do kuchyňské linky a vytváří sjednocený vzhled. Kromě toho ale dostaly do výbavy nejmodernější funkce, které ocení i ti nejnáročnější.

Pokud také přemýšlíte nad tím, že svou domácnost vybavíte vestavnými spotřebiči ETA, máme pro vás skvělou zprávu. Pořiďte si alespoň dva vestavné spotřebiče nebo vybraný set vestavných spotřebičů, zaregistruje se a získejte zdarma sadu profesionálního nádobí v hodnotě 4 299 Kč! Seznam výrobků zařazených do akce naleznete v úplných pravidlech.

Chcete si usnadnit každodenní kulinářské výzvy? Nepropásněte příležitost a vylaďte svou kuchyň k dokonalosti.

Pro více informací navštivte značkové prodejny ETA nebo jděte na www.eta.cz.

Česko na grilu

Česko na grilu

5. 4. - 31. 5. 2024

Patříte mezi milovníky dobrého jídla a chcete se v přípravě grilovaných pochoutek posunout zase o kousek dál? Rozpalte to v kuchyni či na zahradě s výrobky ETA.

Základem je nebát se experimentovat. Zapojte fantazii a zkoušejte nevšední kombinace i postupy! Možná vás pak překvapí, jaké dobroty – jak slané, tak sladké –
se v sendvičovači ETA Sorento nebo v grilu ETA GrilChef dají připravit. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv recept, s dokonalým pohoštěním vám pomůže také ETA Pečenka či horkovzdušná fritéza ETA Fritta.
A co takhle si usnadnit práci i při přípravách domácích burgerů? S tím vám pomůže mlýnek na maso ETA Besto! O čerstvost potravin se postarají naše vakuovačky. A až se vám bude hodit pomoc, nebojte se sáhnout po kuchyňském robotu a jeho příslušenství.

Vybavte se na oblíbené grilovačky a staňte se s námi opravdovými mistry grilu! Navštivte značkové prodejny ETA nebo jděte na www.eta.cz.

ETA

Vítejte ve značkové prodejně ETA,

jsme potěšeni, že vás zajímá česká značka ETA, která se zaměřuje na kvalitu a inovaci svých produktů.

Nechte se provést světem kvalitních výrobků ETA. Vyzkoušejte vysokou účinnost sáčkových, tyčových anebo robotických vysavačů ETA, které snadno uklidí váš domov.

Moderní kuchyně nabídne kuchyňské roboty, mlýnky na maso nebo mák, tyčové mixéry, které se umí opravdu otáčet, ale také rychlovarné konvice a domácí pekárny, které vás dokáží probudit vůní domácího chleba.

ETA jde stále dál a spolu s tradicí a kvalitou přináší i nabídku služeb v podobě prodloužené záruky na vybrané výrobky ETA. Ta vám přinese maximální garanci a jistotu nad rámec zákonné záruky, a to až na období 3, 5 a 10 let.

Přijďte se přesvědčit, že ETA je skutečným specialistou, který si vás bude hýčkat a nabídne vám atraktivní produkty za ceny, které jsou v prodejně stejné jako na e-shopu.

Těšíme se na viděnou!

Zpět na kategorii

Další obchody Elektronika, telefony a PC

Otevírací doba

Obchody

Obchody

9:00 - 21:00
TESCO EXTRA

TESCO EXTRA

6:00 - 24:00
Parkování

Parkování

Zdarma 2 hod. denně

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (41.1 + 47.8) *

Otevírací doba v Edenu

Navštivte naše další obchodní centra nebo pasáže tesco

Nahoru