BURGER KING®️

U Slavie 1527, 100 00 Praha 10

Obchod na mapě

2. patro

Zavřít

Kontakt

Telefon: +420 602 742 194

E-mail: CZBK101009@rc-cee.com

Jméno zástupce:
Lucie Pešková

Akce obchodu

King Deal za 59 Kč! Je libo burger a hranolky? Stačí si vybrat.

King Deal za 59 Kč! Je libo burger a hranolky? Stačí si vybrat.

10. 5. - 30. 6. 2024

Za 59 kaček si dnes můžeš koupit klíčenku, jednu papriku, staré CDčko, pokličku na hrnec nebo třeba cihlu. Anebo si můžeš zajít do nejbližšího Burger Kingu a dát si jeden z oblíbených burgerů i s hranolkama. Hamburger, Cheeseburger, Chilli Cheese Burger, Chicken Burger nebo Rodeo Burger. Stačí si vybrat.

Hamburger – Naprostá klasika, schváleno. Pořádně ogrilované 100% hovězí maso, hořčice, kečup. A samozřejmě nezapomínáme na okurku.
Cheeseburger – Když Hamburger nestačí, přichází na řadu bestseller se sýrem Cheddar.
Chilli Cheese Burger – A pokud fandíš spíš pikantnímu, náš Chilli Cheese tě nezklame. Jalapeňo papričky a pikantní Chilli Cheese omáčka ve spojení s grilovaným masem vytváří parádní kombinaci.
Chicken Burger – Jsi spíš na kuřecí? Šťavnaté kuře, křupavé těstíčko, čerstvý salát a majonéza jsou pro tebe jasná volba.
Rodeo Burger – A náš unikát na závěr. 100% grilované hovězí, šťavnatá BBQ omáčka a křupavé cibulové kroužky za tyhle kačky jinde nenajdeš.

BURGER KING®️

Každý den navštíví restaurace BURGER KING®️ po celém světě více než 11 milionů lidí. A dělají to proto, že ví, že naše restaurace nabízejí velmi kvalitní, chutné a cenově dostupné jídlo již desítky let. BURGER KING®️, založený v roce 1954, je druhým největším řetězcem rychlého občerstvení specializujícím se na burgery na světě.

Originální HOME OF THE WHOPPER®️ a náš závazek přinášet hostům kvalitní ingredience, perfektní recepty a příjemnou rodinnou atmosféru je to, co naši značku definuje již vice než 60 let!

Přijď se přesvědčit, že to samé platí I v NC Eden.

Zpět na kategorii

Otevírací doba

Obchody

Obchody

9:00 - 21:00
TESCO EXTRA

TESCO EXTRA

6:00 - 24:00
Parkování

Parkování

Zdarma 2 hod. denně

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (6.4 + 2.5) *

Otevírací doba v Edenu

Navštivte naše další obchodní centra nebo pasáže tesco

Nahoru