FOKUS OPTIK

U Slavie 1527, 100 00 Praha 10

Otevírací doba

Pondělí–neděle 9:00 - 21:00

Obchod na mapě

Přízemí

Zavřít

Kontakt

Telefon: 272 731 915

E-mail: praha.uslavie@fokusoptik.cz

Jméno zástupce:
Kristýna Žídková
DiS.

Akce obchodu

Sluneční brýle ve Fokus optik!

Sluneční brýle ve Fokus optik!

Sluneční brýle s širokým výběrem značek a stylů se slevou až -30% jedině ve FOKUS optik. Dopřejte vašim očím designovou ochranu před UV zářením za jakýchkoli okolností.

S výběrem správných slunečních brýlí vám pomůže odborný personál ve všech optikách FOKUS.

Více na www.fokusoptik.cz

Slavte s FOKUS optik!

Slavte s FOKUS optik!

Oslavte ve FOKUS optik 75 let péče o váš zrak!

Po celý měsíc květen vám FOKUS optik přináší slevu -40% na všechna skla, včetně samozabarvovacích (Transitions).

Více na www.fokusoptik.cz

FOKUS OPTIK

Společnost FOKUS optik a.s. je největší řetězec provozoven oční optiky v České republice. V roce 2011 oslavila už 20. leté působení na českém trhu. V současné době má na území ČR 90 prodejen ve více než 45 městech.

V prodejnách Fokus optik naleznete široké portfolio dioptrických obrub a slunečních brýlí jak předních módních značek jako jsou například PRADA, MAX MARA, JIMMY CHOO, HUGO BOSS, RAY-BAN, VOGUE, TOMMY HILFIGER, FOSSIL, CARERRA,  a mnoho dalších, tak i značky méně známé, které svou kvalitou a designem odpovídají dnešním nárokům zákazníka. Ve FOKUS optik si prostě vybere každý!!

Jako lídr na trhu má FOKUS optik zastoupení společnosti Zeiss a OMEGA optix, které  dodávají špičkové  brýlové čočky a řadí se mezi  nejvýznamnější výrobce na světě. Fokus optik je na českém trhu také lídrem v prodeji a aplikaci kontaktních čoček,  a to díky své privátní značce SWITCH.

Dále může zákazníkovi nabídnout další rozsáhlou škálu produktů od renomovaných firem v oblasti kontaktních čoček. Nabízíme i další optické pomůcky, které jsou nezbytnou výbavou k ochraně a čištění dioptrických pomůcek.

Na všech provozovnách nabízíme kompletní optické služby, včetně měření zraku, aplikaci kontaktních čoček, tak i servis brýlí. Na všech pobočkách FOKUS optik se o vás postarají odborníci, kteří vám také rádi poradí, nebo s vámi vyberou vhodnou obrubu a doporučí skla. Rádi vám zhotovíme skla na lékařský předpis i bez předpisu. Můžete využít i výhody věrnostního programu FOKUS optik klub, kde můžete využít mnoho výhod členství od sbírání bodů za své nákupy, které můžete vyměnit za slevové poukázky na další nákup  nebo využití speciálních nabídek po celý rok.  

Provozovnu FOKUS optik najdete v přízemí.

Zpět na kategorii

Otevírací doba

Obchody

Obchody

9:00 - 21:00
TESCO EXTRA

TESCO EXTRA

0:00 - 24:00
Parkování

Parkování

Zdarma 3 hod. denně

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (41.6 + 45.5) *

Otevírací doba v Edenu

Navštivte naše další obchodní centra nebo pasáže tesco

Nahoru