KNIHY DOBROVSKÝ

U Slavie 1527, 100 00 Praha 10

Otevírací doba

Pondělí–neděle 9:00 - 21:00

Obchod na mapě

Přízemí

Zavřít

Kontakt

Telefon: 542 220 320

E-mail: poradime@knihydobrovsky.cz

Služby obchodu

Akce obchodu

Klasika je sexy

Klasika je sexy

1. 9. - 30. 9. 2023

To vás jistě potěšíme!

V KNIHY DOBROVSKÝ pro vás připravili nabídku, ve které najdete světovou i českou klasickou literaturu z edice 1400 od 99 Kč.

Akce platí pouze do 30. září, nebo do vyčerpání zásob. Slevy se nesčítají.

Hurá do školy

Hurá do školy

15. 8. - 30. 9. 2023

POZOR ŠKOLÁCI!

Potřebujete nakoupit věci do školy rychle a výhodně? KNIHY DOBROVSKÝ pro vás mají kompletní sortiment všeho, na co si jen vzpomenete! Od učebnic, povinné četby až po obaly na sešity, svačinové boxy a batůžky. Zaručeně nebudou chybět ani psací a výtvarné potřeby.

V KNIHY DOBROVSKÝ vás vybaví všemi školními pomůckami. Spolužáci vám je budou závidět. Budete připraveni zahájit svůj nový školní rok s úsměvem a chutí.

KNIHY DOBROVSKÝ

Knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ s kompletním sortimentem titulů včetně odborné literatury, učebnic a cizojazyčných publikací. Na své si přijdou i milovníci společenských her i ti, kteří potřebují sehnat dárek svým blízkým. Nabízíme také možnost vyzvednout si zde zboží zakoupené v našem e-shopu, a to zcela zdarma, ale především profesionální, individuální přístup a pohodlí při nákupu knih a dárkového sortimentu v moderním a příjemném prostředí. Jedinečný věrnostní Klub Knihy Dobrovský vám zajistí skvělé slevy a jiná zvýhodnění, registrovat se do něj můžete přímo v prodejně.

Na této prodejně zakoupíte dárkové poukázky v hodnotě 100, 200, 500 a 1000 Kč.

Knihkupectví přijímá karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express a rovněž benefitní karty a poukazy Unišek, Unišek +, Cadhoc, Gallery Beta, Edenred Ticket Benefits a Benefit Plus

Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte, Senior Pas, Premium RB Club a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží. Slevu 10 % získáte i se vstupenkou ze zápasu nebo permanentkou SK Slavia Praha. Majitelé karty Sphere Card VIP mohou uplatnit slevu 15 % na veškerý sortiment. Více informací zde.

Na telefonní číslo +420 542 220 320 můžete volat od pondělí do pátku v čase od 8.00 – do 17.00 hod. Zákaznická podpora vám ráda poradí i na e-mailu poradime@knihydobrovsky.cz

Těšíme se na vaši návštěvu!

Zpět na kategorii

Otevírací doba

Obchody

Obchody

9:00 - 21:00
TESCO EXTRA

TESCO EXTRA

0:00 - 24:00
Parkování

Parkování

Zdarma 3 hod. denně

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (13.5 + 0.6) *

Otevírací doba v Edenu

Navštivte naše další obchodní centra nebo pasáže tesco

Nahoru