KVĚTINY FLAMENGO

U Slavie 1527, 100 00 Praha 10

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 21:00

Obchod na mapě

Přízemí

Zavřít

Kontakt

Telefon: 272 681 708

Jméno zástupce:
Zemánek

Akce obchodu

Kytice měsíce

Kytice měsíce

Začíná nám jaro a sním přichází i akce na jarní kytici s tulipány a narcisy. Zastavte se na prodejně Flamengo květiny pro kytici měsíce a vneste do vašeho bytu jarní atmosféru.

Akce platí pouze do 16.4.2023.

KVĚTINY FLAMENGO

Provozovatelem floristického studia Flamengo emotion je společnost Karafa s.r.o., která je rovněž provozovatelem sítě prodejen květinářství Flamengo. Od roku 1996 si vybudovala pozici nejsilnější sítě prodejen nabízejících široký sortiment řezaných květin, pokojových rostlin a doplňků v České republice.

Cílem floristického studia Flamengo emotion je rozšíření nabídky našich květinářství Flamengo o novou oblast a úroveň našich služeb. Kromě atraktivní květinové vazby pro všechny příležitosti, široké nabídky hrnkových květin a moderních interiérových doplňků, si klademe za cíl nabídnou služby v oblasti interiérové floristiky.

Floristické studio Flamengo emotion hodlá nabídnout špičkový květinový servis a květinové výzdoby interiérů, svatební i příležitostní floristiku a smuteční dekorace. V oblasti květinové vazby pak poskytnout nejvyšší kvalitu a uspokojit i nejnáročnější zákazníky.

Rozhodujícím prvkem pro nabízení služeb v nejvyšší kvalitě je pečlivě vyškolený personál se zkušenostmi z floristických soutěží, který neustále sleduje nejmodernější floristické trendy.

Zpět na kategorii

Otevírací doba

Obchody

Obchody

9:00 - 21:00
TESCO EXTRA

TESCO EXTRA

0:00 - 24:00
Parkování

Parkování

Zdarma 3 hod. denně

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (49.2 + 26.6) *

Otevírací doba v Edenu

Navštivte naše další obchodní centra nebo pasáže tesco

Nahoru